Největší herna na trhu sportovních sázek a online kasino Mostbet otevírá své brány hráčům z České republiky! Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout pestrou řadu událostí, vysoké kurzy, jednoduchou registraci, různé bonusy, promo akce, sázky zdarma a roztočení zdarma. A praktická mobilní aplikace Mostbet se stane vaším nepostradatelným pomocníkem na cestách!

Villeroy Boch

Villeroy Boch Villeroy Boch

Produkty

Umyvadla
Vany
Klozety
Obklady a dlažby
Armatury
Doplňky
Koupelnový nábytek
Sprchové kouty
Zrcadla / Galerky

O společnosti

Vítáme Vás ve světě plném inspirace a fascinace s všestrannými sympatickými příklady pro Váš domov. Naše nápady pro koupelnu a bydlení jsou doma na celém světě. A určitě i ve Vaší bezprostřední blízkosti.

Sanita
Sanita Villeroy & Boch vyniká oslnivým a svěžím designem. Obsahuje širokou nabídku kolekcí, které uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Můžete vybírat z nepřeberného množství umyvadel, toalet, bidetů a dalšího vybavení jako jsou vany, sprchové vaničky a sprchové kouty

Obklady a dlažby
Světoznámá firmy Villeroy & Boch nabízí ve svém sortimentu i nepřeberné množství dlaždic a obkladů. Svým zákazníkům nabízí výrobky, které jsou esteticky zajímavé, praktické i komfortní. Ať už jste se rozhodli pro klasický styl, retro nebo modernu, vždy vám nabídneme mnoho variant, ze kterých si jistě vyberete.

Koupelnový nábytek
Nábytek Villeroy & Boch skvěle doplňuje stejnojmenné serie sanity téhož výrobce. A celkově dotváří tvář a funkčnost vaší koupelny. Vysoká kvalita jak zpracování tak použitých materiálů zaručuje dlouhověkost a nadčasovost nábytku.Luxusní vany


rekonstrukce koupelny
Zavoláme Vám zpět
Ochrana osobních údajů
SEO optimalizace