Největší herna na trhu sportovních sázek a online kasino Mostbet otevírá své brány hráčům z České republiky! Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout pestrou řadu událostí, vysoké kurzy, jednoduchou registraci, různé bonusy, promo akce, sázky zdarma a roztočení zdarma. A praktická mobilní aplikace Mostbet se stane vaším nepostradatelným pomocníkem na cestách!

Viega

Viega Viega

Produkty

Systémy vedení potrubí
Odvodňovací technika
Předstěnová a splachovací technika

O společnosti

Rodinná tradice s budoucností

Viega je v pravém slova smyslu rodinným podnikem. Po generace se systematicky dále vyvíjí to, co se před více než sto lety zrodilo s pevnou vírou v dobrou myšlenku a zdravého podnikatelského ducha. Firma nepřetržitě rostla za neustálého budování hlavní podnikatelské činnosti - instalační techniky. Hodnoty generace zakladatelů jsou přitom stále živé. Základem úspěšné historie firmy Viega je i dnes odvaha, nasazení a radost z inovací.

Systémový svět - v pravém slova smyslu

Systémový svět Viega zahrnuje již 16 000 produktů, které jsou navíc stále na skladě. Tím je zaručena nejen jedinečná dostupnost, ale i rozsáhlé systémové kompetence. Různorodé požadavky trhu vyžadují komplexní řešení: přesně naplánovaná, detailně promyšlená a na milimetr přesná. Díky perfektně navzájem sladěným systémům jsme na to nejlépe připraveni. Ať jsou to instalace plynu, vody nebo topení, odvodňovací nebo předstěnová technika - v systémovém světě Viega se vše k sobě navzájem hodí. Oblasti použití jsou přitom různorodé: od technického vybavení budov přes průmyslová zařízení, až po zásobování a stavbu lodí.  Luxusní vany


rekonstrukce koupelny
Zavoláme Vám zpět
Ochrana osobních údajů
SEO optimalizace