Největší herna na trhu sportovních sázek a online kasino Mostbet otevírá své brány hráčům z České republiky! Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout pestrou řadu událostí, vysoké kurzy, jednoduchou registraci, různé bonusy, promo akce, sázky zdarma a roztočení zdarma. A praktická mobilní aplikace Mostbet se stane vaším nepostradatelným pomocníkem na cestách!

Schell

Schell Schell

Produkty

Instalační systémy
Rohové ventily
Senzorové armatury

O společnosti

Průkopník v otázkách udržitelnosti

Ten, kdo má jako firma SCHELL před bránou ochranné vodní pásmo, tomu již byla zodpovědnost za přírodu uložena. Pro nás je to tedy závazek, vyvíjet řešení, která jsou především jedno: soudržná.

Koneckonců soudržnost představuje v dnešní době a pro budoucí generace centrální výzvu. Nezávislé průzkumy ukázaly, že přibližně 80% celkových nákladů stavebního díla musí být opětovně vydáno za provoz a údržbu během životního cyklu. Zde se tedy rychle zaplatí investice do armatur, spořících vodu a energii. Přesto hrají rozhodující roli náklady na údržbu.

Firmě SCHELL náleží titul inovátora ve věcech soudržnosti armatur. Tak můžete s našimi produkty ušetřit až 60% vody. K tomu patří, že mnohé SCHELL armatury jsou označeny WELL nálepkou. Tato v roce 2011 celosvětově zavedená klasifikace produktů informuje o tom, jak efektivně - a tím soudržné - sanitární armatura pracuje. Také hygiena hraje důležitou roli v tématu soudržnosti. Právě ve veřejných sanitárních prostorách. SCHELL proto nabízí inteligentní řešení. Například bezdotykové umyvadlové, WC nebo pisoárové armatury.

Soudržnost jde u firmy SCHELL i za hranice produktů. Naše výrobní procesy probíhají např. kompletně v našich dvou výrobních centrech v Sauerlandu. To ušetří mnoho nákladů na transport a je šetrné vůči životnímu prostředí. Pro nás stejně tak samozřejmé jako úsporné používání zdrojů. Tak jsou např. veškeré mosazné otřepky, které vzniknou během výroby, sbírány a vraceny výrobci mosazi.Luxusní vany


rekonstrukce koupelny
Zavoláme Vám zpět
Ochrana osobních údajů
SEO optimalizace