Největší herna na trhu sportovních sázek a online kasino Mostbet otevírá své brány hráčům z České republiky! Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout pestrou řadu událostí, vysoké kurzy, jednoduchou registraci, různé bonusy, promo akce, sázky zdarma a roztočení zdarma. A praktická mobilní aplikace Mostbet se stane vaším nepostradatelným pomocníkem na cestách!

Laufen

Laufen Laufen

Produkty

Umyvadla
Armatury
Klozety
Doplňky
Nábytek
Sprchové kouty
Vany

O společnosti

Laufen je synonymem pro nadčasový koupelnový design a určuje světové trendy v této oblasti. O jeho úspěch napříč kontinenty se starají renomovaní designéři a architekti z mnoha zemí. Zákazníci výrobky této značky vyhledávají kvůli čistým liniím a preciznímu provedení v příslovečné švýcarské kvalitě. Vývoj v posledním desetiletí směřuje stále více ke stylovému a originálnímu pojetí designu, ke komplexnímu řešení koupelny jako důležitého centra odpočinku a relaxace každé domácnosti. Koupelny ve stylu Laufen

Vany a vaničky
Jedinečnost van od výrobce Laufen zaujme na první pohled každého uživatele. Tyto vany jsou opravdu originální, moderní a pohodlné. Sprchové vaničky nejrůznějších tvarů. Svojí jednoduchou elegancí a dokonalou funkčností přesvědčí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Sanita
Laufen to je radost, pohoda a zároveň praktičnost ve vaší koupelně. Módní design od světových návrhářů kombinovaný s technicky dokonalým řešením a prvotřídní kvalitou materiálu, to vše je sanita Laufen.

Koupelnový nábytek
Laufen vyniká nekonečnou grácií a elegancí, je dokonalým propojením moderního designu a bezchybné funkčnosti. Jednotlivé elementy do sebe vizuálně skvěle zapadají.Luxusní vany


rekonstrukce koupelny
Zavoláme Vám zpět
Ochrana osobních údajů
SEO optimalizace