Největší herna na trhu sportovních sázek a online kasino Mostbet otevírá své brány hráčům z České republiky! Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout pestrou řadu událostí, vysoké kurzy, jednoduchou registraci, různé bonusy, promo akce, sázky zdarma a roztočení zdarma. A praktická mobilní aplikace Mostbet se stane vaším nepostradatelným pomocníkem na cestách!

Geberit

Geberit Geberit

Produkty

Instalační systémy

O společnosti

Geberit udává již od roku 1874 trend v oblasti sanitárního vybavení budov. Mnoho z našich výrobků se stalo milníky ve vývoji zdravotně technických instalací.

Dělíme je do dvou výrobkových skupin - sanitární systémy (např. splachovací nádržky pro WC, sifony, sprchovací toalety, baterie pro veřejný sektor) a potrubní systémy (odpadní systémy z PE, odvodňování plochých střech a potrubní rozvody spojované lisováním). Naším nosným produktem jsou montážní prvky se splachovací nádržkou pro závěsná WC.

V České republice byla založena pobočka v r.1993. Techničtí poradci doprovází výrobky Geberit od školení projektantů a instalatérů přes konzultace a zpracování projektů až po technické poradenství přímo na stavbách. Nasazení týmu Geberit končí až v okamžiku bezchybného provozu zařízení.

Pro instalatéry i koncové zákazníky na celém světě je značka Geberit symbolem spolehlivého partnerství.Luxusní vany


rekonstrukce koupelny
Zavoláme Vám zpět
Ochrana osobních údajů
SEO optimalizace