Největší herna na trhu sportovních sázek a online kasino Mostbet otevírá své brány hráčům z České republiky! Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout pestrou řadu událostí, vysoké kurzy, jednoduchou registraci, různé bonusy, promo akce, sázky zdarma a roztočení zdarma. A praktická mobilní aplikace Mostbet se stane vaším nepostradatelným pomocníkem na cestách!

Imperial

Imperial Imperial

Produkty

Umyvadla
Klozety
Armatury
Vany
Doplňky
Otopná tělesa
Obklady a dlažby
Nábytek

O společnosti

Navrženo a ručně vyráběné v srdci Anglie

Objevte dokonalost značky Imperial. Každý produkt vyrobený firmou Imperial je věnován těm, kteří dokážou ocenit kvalitu a individualitu. Dokonalost tkví v tom, že všechny výrobky jsou v podstatě originální. Díky jedinečné kombinaci léta využívaných dovedností a moderních technologií, představují výrobky Imperial nejlepší britské tradice řemeslnictví celému světu. S potěšením můžeme říci, že naše koupelny mluví sami za sebe už jenom tím, jak vypadají.

Prohlédněte si jakýkoliv kus keramiky Imperial a objevte jeho dokonale hladký povrch pod jednotlivými vrstvami brilantní glazury Imperial. Všimněte si, jak je náš koupelnový nábytek vyroben tradičním způsobem z kloubového masivního dřeva a pravé dřevěné dýhy. Pociťte tu uklidňující sílu a váhu mosazných výrobků, které jsou skutečně vyrobeny z lité mosazi, díky čemuž vydrží celý život. Navíc nyní, pro usnadnění Vašeho výběru, vytvořil tým návrhářů speciální kolekce Imperial. Každá kolekce zahrnuje keramické potřeby, skříňky s umyvadlem a nábytek, jež spolu vzájemně krásně ladí. Dále si můžete ke kolekci vybrat vlastní mosazné předměty, vany, obklady, osvětlení, zrcadla a doplňky k vytvoření takové koupelny, jakou jste si vždy přáli.Luxusní vany


rekonstrukce koupelny
Zavoláme Vám zpět
Ochrana osobních údajů
SEO optimalizace