Největší herna na trhu sportovních sázek a online kasino Mostbet otevírá své brány hráčům z České republiky! Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout pestrou řadu událostí, vysoké kurzy, jednoduchou registraci, různé bonusy, promo akce, sázky zdarma a roztočení zdarma. A praktická mobilní aplikace Mostbet se stane vaším nepostradatelným pomocníkem na cestách!

Vado

Vado Vado

Produkty

Armatury
Doplňky
Příslušenství

O společnosti

Vado je přední britský výrobce vodovodních armatur a koupelnových doplňků. Díky vysoce kvalitnímu provedení si společnost získala zákazníky po celém světe. Vedle toho je ve Velké Británii, Skotsku a Irsku nejlépe hodnocenou společností v oboru. Celý sortiment je navrhován a vyráběn v souladu s následujícími hodnotami:

Kvalita
Všechny výrobky prošly přísnou kontrolou jakosti, díky čemž je sortiment v této oblasti bezkonkurenční. Na základě této skutečnosti je na většinu výrobků poskytována 12letá záruka.

Design
Výrobce nabízí širokou škálu produktů od tradičních baterií, sprch, sprchových systémů a doplňků, až po moderní design ve formě korýtkového výtoku a vodopádu nebo možnosti výběru komponentů v několika barvách či materiálech.

Servis
Společnost se může pyšnit vynikajícím zákaznickým servisem, který poskytuje v průběhu celého nákupního procesu, a to od komunikace, objednávky, přes dodání, až po poskytnutí prezentačních stojanů a následnou péči.

Inovace
Společnost má vlastní tým lidí, kteří se věnují vývoji produktových řad přizpůsobeným specifickým požadavkům zákazníků. Inovace taktéž vychází z požadavku vyrábět produkty, které zmírňují negativní dopady na životní prostředí.Luxusní vany


rekonstrukce koupelny
Zavoláme Vám zpět
Ochrana osobních údajů
SEO optimalizace