Největší herna na trhu sportovních sázek a online kasino Mostbet otevírá své brány hráčům z České republiky! Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout pestrou řadu událostí, vysoké kurzy, jednoduchou registraci, různé bonusy, promo akce, sázky zdarma a roztočení zdarma. A praktická mobilní aplikace Mostbet se stane vaším nepostradatelným pomocníkem na cestách!

Korado

Korado Korado

Produkty

Otopné systémy

O společnosti

Česká společnost KORADO patří mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles. Kvalitu našich otopných těles si již ověřilo více než 25 milionů zákazníků po celém světě. Všechny naše zkušenosti využíváme pro spokojenost našich zákazníků.

Hlavním výrobním programem společnosti KORADO jsou desková otopná tělesa RADIK, trubková otopná tělesa KORALUX, designová otopná tělesa KORATHERM a kompletní sortiment konvektorů. Svůj výrobní program společnost neustále rozšiřuje nejen o nové modely otopných těles, ale i o zcela nové technologie a výrobky. Potvrzením tohoto trendu je úspěšná akvizice společnosti Licon Heat s.r.o., díky které byl náš výrobní program rozšířen o kompletní sortiment podlahových, lavicových, nástěnných a speciálních konvektorů.

Z malé firmy v České Třebové s ročním obratem necelých 50 milionů korun se tak během několika málo let stal přední evropský výrobce s rozmanitým sortimentem topenářských technologií. Cílem firmy je svůj sortiment i nadále rozšiřovat tak, aby zákazníkům dokázala pod značkou KORADO nabídnout komplexní škálu otopných prvků prvotřídní kvality.Luxusní vany


rekonstrukce koupelny
Zavoláme Vám zpět
Ochrana osobních údajů
SEO optimalizace