Největší herna na trhu sportovních sázek a online kasino Mostbet otevírá své brány hráčům z České republiky! Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout pestrou řadu událostí, vysoké kurzy, jednoduchou registraci, různé bonusy, promo akce, sázky zdarma a roztočení zdarma. A praktická mobilní aplikace Mostbet se stane vaším nepostradatelným pomocníkem na cestách!

Ravak

Ravak Ravak

Produkty

Vany
Sprchové vaničky
Sprchové kouty

O společnosti

Ravak je tradiční český výrobce sprchových koutů a van, které jsou typické především kvalitou použitých materiálů a nadčasovým designem.

Jen málokterý obor lidské činnosti zaznamenal v posledních dvou desetiletích takový rozmach, jako výroba sanitární techniky, zejména pak výroba sprchových koutů a akrylátových van.

Ještě před deseti lety se například ve východní Evropě počet prodaných sprchových koutů počítal na tisíce. Dnes na těchto trzích fungují desítky výrobců a počty prodaných kusů se pohybují v řádech mnoha set tisíc kusů ročně.

Takový překotný vývoj však přináší nejenom řadu příležitostí, ale i velké nároky na výrobce, kteří budou chtít i v budoucnu v tomto oboru něco znamenat. Základní filozofií firmy RAVAK je přesvědčení o tom, že zatímco technická dokonalost je samozřejmostí, teprve design je to, co tvoří skutečnou hodnotu výrobku.

Právě toto přesvědčení se stalo důvodem k zahájení spolupráce s firmou DESIGN A STORZ, která byla schopna přenést zkušenosti s tvorbou designu z automobilového průmyslu i do naší branže.Luxusní vany


rekonstrukce koupelny
Zavoláme Vám zpět
Ochrana osobních údajů
SEO optimalizace