Největší herna na trhu sportovních sázek a online kasino Mostbet otevírá své brány hráčům z České republiky! Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout pestrou řadu událostí, vysoké kurzy, jednoduchou registraci, různé bonusy, promo akce, sázky zdarma a roztočení zdarma. A praktická mobilní aplikace Mostbet se stane vaším nepostradatelným pomocníkem na cestách!

REHAU

Rehau Rehau

Produkty

Sanita technika
Domovní instalační systémy RAUTITAN
Podlahové vytápění / chlazení
Napojení otopných těles HAS RAUPEX
Systém průmyslových rozvodů RAUTHERMEX
Předizolované potrubí - Montážní nářadí
Předizolované potrubí - RAUPIANO PLUS
Kanalizační systémy
Solární kolektory / Obnovitelné zdroje

O společnosti

Topení a sanita
Pro oblast TZB dodáváme kompletní systémy pro vytápění a chlazení, instalaci pitné vody, průmyslové rozvody, předizolované potrubí a elektroinstalační úložné systémy. 

Spolehlivý a inovativní

Jako přední zpracovatel polymerů je REHAU aktivní v prostředí, které se orientuje na inovace a technologie. Po desetiletí získávané zkušenosti, znalosti procesů i materiálů a kompetence v oblasti nástrojů z nás činí kompetentního partnera v oblasti komplexních procesů vzniku nových produktů.Výzkum a vývoj podporuje naše tři oblasti činnosti - stavebnictví, automobilový průmysl a ostatní průmysl - v jejich snaze nabídnou zákazníkovi vždy optimální užitek a přidanou hodnotu.Dlouhodobě zaměřená řešení dělají z firmy REHAU nezávislého a spolehlivého partnera pro naše zákazníky po celém světě.Luxusní vany


rekonstrukce koupelny
Zavoláme Vám zpět
Ochrana osobních údajů
SEO optimalizace