Největší herna na trhu sportovních sázek a online kasino Mostbet otevírá své brány hráčům z České republiky! Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout pestrou řadu událostí, vysoké kurzy, jednoduchou registraci, různé bonusy, promo akce, sázky zdarma a roztočení zdarma. A praktická mobilní aplikace Mostbet se stane vaším nepostradatelným pomocníkem na cestách!

Koralle

Koralle Koralle

Produkty

Vany
Sprchové kouty
Sprchové vaničky

O společnosti

Moderní sprchové kouty, sprchové vaničky a vany dodávají skvělé estetické pocity. Odlišují se znamenitou konstrukcí. Komfort a pohodlí jsou zajištěny.

Pro všechny výrobky je charakteristická jednoduchá a ušlechtilá forma. Celá rodina sprchových koutů je vyrobena z tabulí čirého skla, které je doplněno nezbytným kováním. Díky tomu lze snadno dosáhnout prostorového efektu a efektu průzračnosti v koupelně.

TERRA SHOWER představuje luxusní sprchový kout. Je vyráběn pouze na základě individuálních objednávek a představuje realizaci nových trendů při projektování koupelen. Je určen pro velký, moderně projektovaný interiér. Součástí sprchového koutu jsou dva granitové povrchy, jeden z nich přiléhá ke stěně a druhý představuje originální sprchovou vaničku. Přední stěnu představuje skleněná tabule se dvěma skládacími dveřmi.

Sprchový kout ORBISPLUS má atraktivní, válcovitý tvar. Je vyroben z čirého, tvrzeného skla, orámovaného kovovými profily. Skleněné zaoblené dveře se mohou přesouvat vpravo nebo vlevo.Luxusní vany


rekonstrukce koupelny
Zavoláme Vám zpět
Ochrana osobních údajů
SEO optimalizace