Největší herna na trhu sportovních sázek a online kasino Mostbet otevírá své brány hráčům z České republiky! Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout pestrou řadu událostí, vysoké kurzy, jednoduchou registraci, různé bonusy, promo akce, sázky zdarma a roztočení zdarma. A praktická mobilní aplikace Mostbet se stane vaším nepostradatelným pomocníkem na cestách!

Hoesch

Hoesch Hoesch

Produkty

Vany
Sprchové vaničky
Sprchové boxy
Sprchové kouty

O společnosti

"Bez vody není spásy", jak upozornil Goethe. Koupání je nejkrásnějších formu relaxace na světě. 

Vynikající rozložení kompetence v oblasti lázní a wellness " Made in Germany ": renomovaný výrobce koupelnových výrobků se sídlem v Kreuzau okolí Duren, jedna z předních firem, pokud jde o wellness a sanitární techniku - i mimo Německo: HOESCH je po celém světě známý jako tvůrce prémiových produktů v segmentu designu a wellness.

Tyto výrobky jsou vyrobeny z prvotřídního sanitárního litého akrylu. Tento high-tech materiál otevřel zcela nové možnosti pro formování tvarů a barev. Příjemný na dotek a odolný zároveň, to zpochybňuje kreativitu designérů hrají s konvencemi a vždy se snaží překvapit zákazníky novými výtvory.

HOESCH wellness je mnohem víc než jen moderní životní styl: je to o udržení rovnováhy těla, duše a mysli. Sortiment je rozšířen o nové modely a praktické koupelnové doplňky. Rozsah produktů zahrnuje kompaktní řešení pro začátečníky, tak i luxusní modely .Luxusní vany


rekonstrukce koupelny
Zavoláme Vám zpět
Ochrana osobních údajů
SEO optimalizace